Movie
Movie 14 Jul 2019
1
W3Schools.com

Up next

Ovečka Shaun ve filmu - Oficiální český trailer
04 Nov 2019
Ovečka Shaun ve filmu - Oficiální český trailer
Movie · 0 Views

Tata Bojs Opakování - oficiální videoklip - SUPRAPHON

0 Views

Pilotní singl "Opakování" z nového alba Ležatá osmička získal svoji obrazovou podobu, na které se výrazně podílela taneční skupina DekkaDancers.

Tata Bojs v červnu 2011 vydali po 4 letech nové album Ležatá osmička. To se ihned po vydání vyhouplo až na 1. místo domácí hitparády a od té doby stále patří u nás mezi nejprodávanější alba současnosti. Album bylo navíc více než příznivě přijato kritikou a hlavně samotnými fanoušky.

V těchto dnech skupina dokončila první z několika plánovaných videoklipů k novému albu. Videoklip ke skladbě "Opakování" vznikl jako vyústění spolupráce Tata Bojs s taneční skupinou DekkDancers.

První kontakty s členy DekkaDancers se datují již do roku 2005, kdy Tomáš Rychetský inscenoval na motivy hudby Nanoalba a příběhu knihy Nanobook od Tata Bojs taneční přestavení pro Divadlo Ponec pod názvem Nanopicture.
Již jako DekkaDancers se v loňském roce na podzim následně podílí s Tata Bojs na projektu Ta Ta Tanec v rámci Akropolis Multimediale.

Nový videoklip Tata Bojs vznikl na základě společného námětu Milana Caise, choreografa Tomáš Rychetského a dvorního fotografa DekkaDancers Pavla Hejného, který zároveň jako kameraman natočil záběry pro tento videoklip.
Výsledný střih následně provedl Petr Staněk v jeho střižně Asfalt, která sídlí v postprodukčním studiu Avion, kde se videoklip "Opakování" také postprodukčně dokončil.

"Chtěli jsme zase po delší době natočit video, ve kterém se bude tančit. Bohužel my sami moc tančit neumíme, tak jsme si pozvali odborníky z taneční skupiny DekkaDancers, kteří nás celou dobu v klipu opakují a vy přesně nevíte, jestli běží dopředu a nebo nazpátek... Umějí toho dost, ale my jsme je nakonec na oválu ležaté osmičky v Praze na Třebešíně stejně přetančili:)," komentuje s úsměvem nové video Milan Cais.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Ovečka Shaun ve filmu - Oficiální český trailer
04 Nov 2019
Ovečka Shaun ve filmu - Oficiální český trailer
Movie · 0 Views